Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia w ramach rad pedagogicznych oraz dla kadr w przedszkolach i szkołach

Oferujemy szkolenia dla rad pedagogicznych we Wrocławiu oraz okolicy, zarówno w przedszkolach publicznych, jak i niepublicznych, a także w szkołach. Każde szkolenie dla nauczycieli prowadzone jest przez profesjonalnych terapeutów, trenerów oraz praktyków, co wpływa na jakość oraz przebieg zajęć. Celem nadrzędnym proponowanych szkoleń dla nauczycieli jest pogłębienie ich wiedzy oraz uzyskanie umiejętności potrzebnych do wdrożenia omawianych rozwiązań w codziennej pracy z dziećmi tudzież rodzicami.

Wystarczy wybrać szkolenie z poniższej listy. Szkolenia dla nauczycieli prezentowane są w opcji dla grup, ale istnieje również opcja przyjmowania pojedynczych, indywidualnych zapytań. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny na maila: gabinet@simotus.pl

Wybierz szkolenie dla nauczycieliSzkolenie kadr przedszkoli i szkół

Przez lata pracy w placówkach oświaty same widziałyśmy jak bardzo potrzebne jest systematyczne dokształcanie. Pozwala to bowiem być na bieżąco z nowoczesnymi formami prowadzenia zajęć, ale też zdobywać niezbędną wiedzę dotyczącą radzenia sobie w sytuacjach, które spowodowane są zmieniającymi się zachowaniami dzieci.

Dlatego szkolenia dla rad pedagogicznych jakie oferujemy, są odpowiedzią na te potrzeby. Zwłaszcza te dotyczące elementów Integracji Sensorycznej. Mimo rosnącej świadomości wśród nauczycieli na temat zaburzeń sensorycznych, nadal spotykamy się z koniecznością nabycia chociażby podstawowej wiedzy z tego zakresu. Oczywiście wszystko po to, aby jak najlepiej radzić sobie w codziennej pracy, ale przede wszystkim, aby możliwie jak najbardziej skutecznie ułatwić podopiecznym z trudnościami ich własny rozwój.

Szkolenie dla nauczycieli – oferta indywidualna

Istnieje możliwość indywidualnej wyceny i organizacji szkolenia dla nauczycieli. Jeśli szukasz szkolenia tylko dla siebie lub wąskiej grupy, to możemy wycenić takie zajęcia specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas jakie zagadnienia Cię interesują, a my zrobimy wszystko, aby dopasować zakres szkolenia do Twoich potrzeb. Wybierz własne szkolenie dla nauczycieli.


mgr Elżbieta Szydlik - terapeuta SI

mgr Elżbieta Szydlik

Dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej, psychomotoryk, pedagog, autorka szkoleń dla rad pedagogicznych.

mgr Anna Marzec logopeda Wrocław

mgr Anna Marzec

Dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej, psychomotoryk, logopeda, pedagog, autorka szkoleń dla rad pedagogicznych.

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Michał Szydlik

Specjalista ds. komunikacji, specjalista PR, marketingowiec, były dziennikarz, wykładowca na wyższych uczelniach, szkoleniowiec.