Przejdź do treści
Strona główna » O nas – SImotus

O nas – SImotus

Profesjonalnie, rzetelnie, pełne ciepła

Pragniemy, aby SImotus zawsze kojarzył się z miejscem, gdzie Państwa dzieci otrzymały nie tylko profesjonalną i rzetelną opiekę, ale też czerpały radość z uczestniczenia w naszych zajęciach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pedagogicznemu i pracy z wieloma różnymi dziećmi doskonale wiemy jak ważne jest, aby czuły się one komfortowo oraz bezpiecznie. Zawsze staramy się dać im od siebie wiele ciepła i zrozumienia. Pomaga to w efektywnym przeprowadzeniu diagnozy oraz ewentualnie późniejszej terapii.

Bardzo ważne w naszej pracy jest wspomniane odpowiednie zdiagnozowanie dziecka. Zespół SImotus składa się z dyplomowanych terapeutek o bardzo szerokich kompetencjach w zakresie terapii integracji sensorycznej, terapii ręki, psychomotoryki, logopedii i innych. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że dobór ćwiczeń podczas terapii i jest tym optymalnym. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której przystępujemy do współpracy z dzieckiem, nie mając wcześniejszego dokładnego rozpoznania sytuacji oraz profesjonalnie dobranego planu działania. To mogłoby negatywnie wpłynąć na postępy naszego pacjenta. Z pewnością wydłużyłoby niepotrzebnie całą terapię.

Zadzwoń do SImotus 723 855 111

Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia. Większość z nich możecie Państwo zobaczyć bezpośrednio w gabinecie. Mając kierunkowe studia wyższe oraz studia podyplomowe nieustannie podnosimy kwalifikacje poprzez różnego rodzaju kursy. To wszystko po to, aby zapewnić Państwu jak najwyższej jakości usługi.

Dyplomowany terapeuta SI Wrocław

Dyplomowane terapeutki Integracji Sensorycznej

mgr Elżbieta Szydlik - terapeuta SI

mgr Elżbieta Szydlik

Dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej, psychomotoryk empowermentu, pedagog z kilkunastoletnim doświadczeniem jako nagradzany nauczyciel mianowany oraz dyrektor placówek oświaty.

mgr Anna Marzec logopeda Wrocław

mgr Anna Marzec

Dyplomowana terapeutka Integracji Sensorycznej, psychomotoryk empowermentu, pedagog specjalny z bogatym doświadczeniem, a także logopeda.